Katarzyna SŁOWIKOWSKA, Młode drzewko, 2006
200.00 zł
olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K SŁOWIKOWSKA`06.
200.00 zł
olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;