Anna Piórek (ur. 1967), Przejaśnienie, 2020
240.00 zł
akryl, płótno, 60 x 60 cm, syg.p.d.: Anna Piórek
Drobne uszkodzenie na górze.
240.00 zł
Drobne uszkodzenie na górze.