Austria, Tabakierka srebro

1,400.00

Bardzo ładna klasyczna XIX-wieczna tabakiera emaliowana.

Wnętrze złocone. Od wewnątrz nabita cecha krajowa dla srebra oraz imiennik wytwórcy KCO.

Stan zachowania przedmiotu dobry+.

Srebro, wymiary 4,9 x 7,9 cm, masa wyrobu 129g.