Axel HALDRUP (1890-1977), Domek z ogrodem, 1936

200.00

olej, płótno; 47 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Haldrup 1936;
ślad naprawy dziurki w płótnie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator