Bernard BRAUN (ur. 1935), Instrument, lata 60

420.00

tempera, płótno; 90 x 69 cm;
sygn. p. d.: B. Braun.
Opisany na odwrocie, na płótnie i listwie krosna: BERNARD BRAUN | dane adresowe | INSTRUMENT | TEMP.
na płótnie nalepka Bernard Braun | dane adresowe | tytuł Instrument | wym. szer. 69 cm | wys. 90 cm | tech. Temp.

Uszkodzenie płótna przy blejramie (lewy bok) – widoczne na zdjęciu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator