Biżuteria srebrna
Europa, Krzyżyk z diamentami
1,200.00 zł
Piękne wykonanie.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Srebro .800, złocone, diamenty, wymiary 45 x 67 mm, waga łączna wyrobu 8,55 g.
1,200.00 zł
Piękne wykonanie.