Europa, Krzyżyk z diamentami

1,200.00

Piękne wykonanie.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Srebro .800, złocone, diamenty, wymiary 45 x 67 mm, waga łączna wyrobu 8,55 g.