Europa, Krzyżyk z diamentami Art Deco

1,500.00

Piękne wykonanie.

Forma art deco, cechowana puncą austro-węgierską.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Złoto .585, diamenty masa łączna ~0,15 ct, czystość Si-P, barwa TW-TCR, wymiary 25 x 45 mm, waga łączna wyrobu 2,05 g.