Europa, Sygnet złoty z diamentem 1,2 ct

10,000.00

Bardzo ładny pierścionek o typowej zaręczynowej formie z centralnie osadzonym diamentem w szlifie brylantowym.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Złoto .583, rozmiar 21, brylant ~1,2 ct, czystość Si2, barwa jasny stonowany brąz, masa łączna wyrobu 6,92 g.