Kasper POCHWALSKI (1899-1971), Pożegnanie z latem, 1952

1,070.00

olej, płótno, 59,5 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski / 2.9.1952 (wydrapane w masie malarskiej)
Na odwrocie napis: POŻEGNANIE / Z / LATEM / 1952 / „Pożegnanie / z latem” / Kasper Pochwalski.