Zegarki
Szwajcaria, Zegarek Frederique Constant
5,000.00 zł
Pięknie zachowany egzemplarz luksusowego zegarka szwajcarskiego znanej i cenionej firmy.
Mechanizm automatyczny na 26 kamieniach, caliber SW 200-1.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Stal złocona, szerokość z koronką 43 mm, szerokość lug-to-lug 46 mm