Szwajcaria, Zegarek Frederique Constant

5,000.00

Pięknie zachowany egzemplarz luksusowego zegarka szwajcarskiego znanej i cenionej firmy.

Mechanizm automatyczny na 26 kamieniach, caliber SW 200-1.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Stal złocona, szerokość z koronką 43 mm, szerokość lug-to-lug 46 mm

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator