Zegarki
Szwajcaria, Zegarek mechaniczny Corum
4,000.00 zł
Bardzo ładny zegarek. Koperta w białym złocie. Tarcza masa perłowa i onyks.
Mechanizm 17 kamieni, sygnowany, dokładność chodu ustawiana w 3 pozycjach.
Bardzo dobry mechanizm z bardzo dobra dokładnością chodu.
Szkło mineralne z kilkoma widocznymi ryskami.
Koronka z szafirem.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Złoto .750, metal, szerokość z koronką 28 mm, szerokość lug-to-lug 30 mm.