Szwajcaria, Zegarek mechaniczny Corum

4,000.00

Bardzo ładny zegarek. Koperta w białym złocie. Tarcza masa perłowa i onyks.

Mechanizm 17 kamieni, sygnowany, dokładność chodu ustawiana w 3 pozycjach.

Bardzo dobry mechanizm z bardzo dobra dokładnością chodu.

Szkło mineralne z kilkoma widocznymi ryskami.

Koronka z szafirem.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Złoto .750, metal, szerokość z koronką 28 mm, szerokość lug-to-lug 30 mm.