Szwajcaria, Zegarek Zenith automatic Port Royal

3,500.00

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz na stalowej bransolecie.

Zegarek jednej z czołowych docenianych na całym świecie manufaktur.

Mechanizm automatyczny werk cal. 346.

Tarcza szara z datownikiem.

Koronka sygnowana.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Stal, szerokość z koronką 45mm, szerokość lug-to-lug 42 mm.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator