Tadeusz CYBULSKI, (1878-1954), Mglisty poranek nad wodą, 1894

960.00

Olej, płótno naklejone na tekturę, 25 x 46 cm

Sygnowany l.d.: T. Cybulski ; dedykacja: Szanownej – drogiej Pani Lodzi w dniu 5/12 94 / Rybkowski

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator