Urszula CHOJKOWSKA, „Księżycowe cienie”, 2021

240.00

akryl, olej na płótnie, 100×50 cm

(ur. 1956), absolwentka Wydziału Konserwacji Dzieł Sztuki na krakowskiej ASP. Uprawia malarstwo i rysunek, tworzy tkaniny unikatowe, projektuje wnętrza i ubiory. W malarstwie sięga po różne źródła inspiracji – od malarstwa postimpresjonistów po baśń, od „Księgi rodzaju” po poetykę teledysków. Odwołuje się przede wszystkim do emocji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator