Wanda CHEŁMOŃSKA (1891-1971), Procesja (SPRZEDANE!)
930.00 zł
SPRZEDANE!
olej, płótno; 56 x 85,5 cm;
sygn. l. d.: Chełmońska
930.00 zł
SPRZEDANE!
olej, płótno; 56 x 85,5 cm;
sygn. l. d.: Chełmońska