Władysław SERAFIN (1905-1988), Mirów – Orle Gniazdo
930.00 zł
olej, płótno; 49 x 60 cm.
Na odwrocie odręczny napis czarnym flamastrem: „Potwierdzam autorstwo tego obrazu/ mojego ojca- Władysława Serafina/Wojciech Serafin/Kraków dn.3.08.2015r.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności