Zegarki
Zegarek Breitling
6,500.00 zł
Ładnie zachowany egzemplarz.
W zestawie : dokumenty z zakupu, bransoleta, pasek z zapięciem motylkowym sygnowany breitling.
Mała kropka na szkle szafirowym, antyrefleksyjnym.
Mechanizm automatyczny na 25 kamieniach, ETA 2824-2, na chodzie.
Rezerwa chodu 42 godziny.
Wodoodporny 500 metrów.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Szerokość z koronką 44 mm, szerokość lug-to-lug 48 mm.