Zegarek Breitling

6,500.00

Ładnie zachowany egzemplarz.

W zestawie : dokumenty z zakupu, bransoleta, pasek z zapięciem motylkowym sygnowany breitling.

Mała kropka na szkle szafirowym, antyrefleksyjnym.

Mechanizm automatyczny na 25 kamieniach, ETA 2824-2, na chodzie.

Rezerwa chodu 42 godziny.

Wodoodporny 500 metrów.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Szerokość z koronką 44 mm, szerokość lug-to-lug 48 mm.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator