Andrzej CYBURA, (ur. 1976), Rodzinna wycieczka, 2020 (SPRZEDANY!)

240.00

SPRZEDANY!

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: CA;
na odwrocie opis autorski: „Rodzinna wycieczka” / Andrzej Cybura / 2020 R / [sygnatura].

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator