Bogusław HECZKO (1927 w Ustroniu – 2018) – Wiejskie chaty (Sprzedany!)
510.00 zł
SPRZEDANY!
Akwarela na papierze. Sygn. p.d.: „Heczko B. 1978”
Wym.: 21,5 x 31 cm (w ramie za szkłem: 28,5 x 38 cm)
Nieweielkie uszkodzenia ramy
510.00 zł
Nieweielkie uszkodzenia ramy