Bogusław HECZKO (1927 w Ustroniu – 2018) – Wiejskie chaty

510.00

Akwarela na papierze. Sygn. p.d.: „Heczko B. 1978”

Wym.: 21,5 x 31 cm (w ramie za szkłem: 28,5 x 38 cm)

Nieweielkie uszkodzenia ramy