Czechosłowacja, Sygnet złoty z diamentami i szmaragdem w stylu Art Deco

2,500.00

Piękne wykonanie w stylu Art Deco

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Złoto .585, rozmiar 18, diamenty ~0,5 ct, czystość VS1-Si2, barwa TW-W, szmaragd masa ~0,9 ct, waga łączna wyrobu 4,97 g.