Elżbieta Boukourbane, Nie pustynia (dyptyk), 2021

460.00

olej, płótno, 2x (90×50) cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE, na odwrocie pieczęć autorska
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator