Europa, Sygnet z diamentem ~0,65 ct, białe złoto

4,000.00

Bardzo ładny sygnet z centralnie osadzonym diamentem w szlifie brylantowym.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.

Złoto .585, rozmiar 21, brylant ~0,65 ct, czystość Si2, barwa J, masa łączna wyrobu 10,05 g.