Jorma (Thomas Major 1714-1799), [Wiosna nad Rodanem], 1750-1774

240.00

Akwaforta, papier czerpany; wym.: 32,8 x 45 cm;

sygn.. l.d. D. Tenier pinx, pd. Yorma sculp. śr. d. tytuł I chez Sanba

Reprodukcja obrazu pejzażowego odbita w Paryżu.