Kaufmann Adolf vel J. Rollin (1848-1916), Pejzaż (Sprzedany!)
6,000.00 zł
SPRZEDANY!
Olej, plótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: J. Rollin
Pięknie zdobiona złocona rama.
Obraz naprawiany profesjonalnie w centralnej części. Od strony obrazu naprawy są prawie niedostrzegalne.