Franciszek WÓJCIK (1903-1984), Staw, 1953

1,050.00

olej, tektura; 36 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: FWójcik 53;
na odwrocie napis: Stawek (ołówkiem) oraz numery: 4,32 i 26.