Kazimierz Togo FAŁAT, 1904-1981-?, Pejzaż z chatą (SPRZEDANY!)
2,400.00 zł
SPRZEDANY!
Technika wykonania : olej na płótnie
Wymiary: 40.50 cm x 27 cm
Sygnowany w lewym dolnym rogu: T. Falat
Na stronie odwrotnej pieczęć składu materiałów malarskich (prawdopodobnie niemiecka? – słabo czytelna).