Kazimierz Togo FAŁAT, 1904-1981-?, Pejzaż z chatą

2,400.00

Technika wykonania : olej na płótnie

Wymiary: 40.50 cm x 27 cm

Sygnowany w lewym dolnym rogu: T. Falat

Na stronie odwrotnej pieczęć składu materiałów malarskich (prawdopodobnie niemiecka? – słabo czytelna).