Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992), Przed katedrą

580.00

olej, sklejka; 54,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: LURCZYŃSKI;
na odwrocie pieczątki POSKu oraz nr inwentarzowy w kolekcji 212-2017.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator