Zegarki
Szwajcaria, Zegarek Zenith automatic Port Royal
3,500.00 zł
Bardzo ładnie zachowany egzemplarz na stalowej bransolecie.
Zegarek jednej z czołowych docenianych na całym świecie manufaktur.
Mechanizm automatyczny werk cal. 346.
Tarcza szara z datownikiem.
Koronka sygnowana.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.
Stal, szerokość z koronką 45mm, szerokość lug-to-lug 42 mm.