200.00 zł
olej, akryl, płótno; 36 x 45 cm; sygn. p. d.: T. KWAŚNIK; na odwrocie opis autorski: TADEUSZ KRAŚNIK „W SUŁKOWICACH II” . AKRYL/OLEJ . 2015.