Tadeusz KWAŚNIK, XX w., W Sułkowicach, 2015

200.00

olej, akryl, płótno; 36 x 45 cm;
sygn. p. d.: T. KWAŚNIK;
na odwrocie opis autorski: TADEUSZ KRAŚNIK „W SUŁKOWICACH II” . AKRYL/OLEJ . 2015.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator