Polska, Zegarek Gerlach „OTAGO”

1,000.00

Ładny zegarek polski.

W zastawie dedykowana do tego modelu bransoleta sygnowana.

Limitacja tylko 250 egz, oferowany egzemplarz z niskim numerem 32

Mechanizm automatyczny, na chodzie.

Wodoodporny 200 m.

Szkło szafirowe.

Stan zachowania przedmiotu zbliżony do idealnego.

Stal, szerokość z koronką 46 mm, szerokość lug-to-lug 46bmm, długość całkowita z paskiem 26,5 cm.