Szwajcaria, Zegarek mechaniczny Longines Comet

800.00

Lekkie ślady używania. Ciekawsza kolorystyka cyferblatu.

Zegarek z lat 60-tych XX wieku.

Mechanizm manualny sygnowany, na chodzie.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry-.

Pasek naderwany przy teleskopie.

Stal, złocenie, szerokość z koronką 33mm, szerokość lug-to-lug 42 mm, długość z paskiem 23,5 cm.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator